Bedminton

Bedminton sa vracia na výslnie raketových športov! A u nás si ho naozaj užijete - už žiadne rany do stropu a boľavé kolená a členky! V Športcentre Bojnice nájdete 4 kvalitné kurty s profi povrchom a s pružnou palubovkou, tak prečo robiť kompromisy.

Zarezervujte si svoj kurt včas, kto skôr príde, ten skôr hrá.

Rezervácie:

Badminton - pre firmy

Hľadáte netradičné miesto pre svoju akciu ?

Hľadáte miesto, kde budete môcť relaxovať a vydýchnuť si od každodenných pracovných povinností ? Či miesto, kde by ste mohli zorganizovať svoju firemnú akciu, turnaj, športovo a zábavne ladený teambuilding ?

Ďalej už hľadať nemusíte ! Náš areál Športcentrum Bojnice Vám ponúka široké možnosti vyžitia pre Vašich zamestnancov aj klientov . Stačí si vybrať : tenis, bedminton, futsal, basket, stolný tenis, in-line korčulovanie, pétanque, lukostrelbu a pripravíme Vám zábavné športovo ladené využitie pre Váš kolektív. K tomu wellness, masáže, gastronómia a široký sortiment nápojov. Aj pre Vašich najmenších máme v areáli k dispozícii detské ihrisko čím sme schopný Vám zabezpečiť zaujímavý program.
Ak máte záujem o viac informácií, obráťte sa na marketing : marketing@sportcentrum.sk, 046 5121 444.

Chceli by ste svoju firmu, značku alebo produkt propagovať v areáli s dennou návštevnosťou a osloviť široké spektrum návštevníkov ? Ponúkame Vám reklamné plochy v rámci všetkých športovísk nýšho areálu Športcentrum Bojnice.
Ak máte záujem o viac informácií, obráťte sa na marketing : marketing@sportcentrum.sk, 046 5121 444.

56 people follow Sportcentrum100
Twitter Pic Vladimir Twitter Pic MKramr Twitter Pic brankee Twitter Pic FGAcadem Twitter Pic InterFit Twitter Pic FGClubsN Twitter Pic Cartridg Twitter Pic idovolen
Contact Me :

Name:

Email:

Verification Image

Enter number from above: