Bedminton

Bedminton sa vracia na výslnie raketových športov! A u nás si ho naozaj užijete - už žiadne rany do stropu a boľavé kolená a členky! V Športcentre Bojnice nájdete 4 kvalitné kurty s profi povrchom a s pružnou palubovkou, tak prečo robiť kompromisy.

Zarezervujte si svoj kurt včas, kto skôr príde, ten skôr hrá.

Rezervácie:

Badminton - pre firmy

Hľadáte netradičné miesto pre svoju akciu ?

Hľadáte miesto, kde budete môcť relaxovať a vydýchnuť si od každodenných pracovných povinností ? Či miesto, kde by ste mohli zorganizovať svoju firemnú akciu, turnaj, športovo a zábavne ladený teambuilding ?

Ďalej už hľadať nemusíte ! Náš areál Športcentrum Bojnice Vám ponúka široké možnosti vyžitia pre Vašich zamestnancov aj klientov . Stačí si vybrať : tenis, bedminton, futsal, basket, stolný tenis, in-line korčulovanie, pétanque, lukostrelbu a pripravíme Vám zábavné športovo ladené využitie pre Váš kolektív. K tomu wellness, masáže, gastronómia a široký sortiment nápojov. Aj pre Vašich najmenších máme v areáli k dispozícii detské ihrisko čím sme schopný Vám zabezpečiť zaujímavý program.
Ak máte záujem o viac informácií, obráťte sa na marketing : marketing@sportcentrum.sk, 046 5121 444.

Chceli by ste svoju firmu, značku alebo produkt propagovať v areáli s dennou návštevnosťou a osloviť široké spektrum návštevníkov ? Ponúkame Vám reklamné plochy v rámci všetkých športovísk nýšho areálu Športcentrum Bojnice.
Ak máte záujem o viac informácií, obráťte sa na marketing : marketing@sportcentrum.sk, 046 5121 444.

56 people follow Sportcentrum100

Contact Me :

Name:

Email:

Verification Image

Enter number from above: